اطلاعات بازار اتریوم - جهانی

حجم بازار اتریوم

$  

حجم معاملات 24 ساعت

$  

بالاترین قیمت 24 ساعته گذشته

$  

اطلاعات بازار اتریوم - ارزپایا

حجم بازار اتریوم

$  

حجم معاملات 24 ساعت

$  

بالاترین قیمت 24 ساعته گذشته

$  
آیکون ارز دیجیتال اتریوم

اتریوم

ETH | Ethereum

بالا ترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
1 ساعت
0.03
24 ساعت
-0.03
7 روزه
-5.8
انتخاب ارز
مقدار
ارزش تومان
خرید
انتخاب ارز
مقدار
ارزش تومان
فروش

نمودار جهانی اتریوم

خرید و فروش اتریوم با کمترین کارمزد در ایران


اتریوم (Eth)چیست؟

اتریوم با نماد اختصاری eth یک ارز دیجیتال است که با ارزش بازار (حدود 387.244 ) میلیار دلار، در رتبه (2) بازار پس از بیت کوین قرار دارد و حجم مبادلات روزانه آن (25.180) میلیارد دلار است. ارز دیجیتال اتریوم یک فناوری مشابه با رمزارز بیت کوین است، با این تفاوت که دارای قابلیت‌های پیشرفته‌تری در فرآیند کنترل، استخراج و مبادله است. رمزارز اتریوم دارای شبکه‌ای کامل، زبان برنامه‌نویسی و سیستم پرداخت مختص به خود است. همچنین کاربران قادرند که برنامه‌های غیرمتمرکز را بر روی بلاک چین اتریوم، با دسترسی کامل ایجاد کنند. بدین معنا که برنامه‌های مورداستفاده می‌توانند ایده‌هایی کاملاً جدید و یا یک بازسازی مجدد و غیرمتمرکز از طرح‌های موجود باشد. یکی از مزایای اتریوم توانایی ساخت توکن یا برنامه‌های غیرمتمرکزی است که بلاک‌چین اختصاصی ندارند و به همین دلیل از بلاک‌چین دیگری مانند اتریوم استفاده می‌کنند.


پیش بینی قیمت اتریوم در آینده

اتریوم در سال ۲۰۱۵ حدود ۴۳ سنت معامله می شد اما به تدریج و بعد از کش و قوس‌های زیاد، از اواسط سال ۲۰۲۰ سیر صعودی خود را آغاز کرد.

از نوسانات قیمت اتریوم می‌توان فهمید که این ارز دیجیتال، ارزی آینده دار است. اتریوم سال 2021 را با قیمت 735 دلار آغاز کرد و پیش بینی شده در پایان امسال، قیمت اتریوم 3843 دلار باشد. برخی پیش بینی‌ها آینده بسیار درخشانی برای این ارزدیجیتال ترسیم کرده‌اند به گونه‌ای که سایت‌های تخصصی پیش بینی ارزدیجیتال معتقدند اتریوم این قابلیت را دارد که تا پایان سال 2025 اتریوم بیت 3500 تا 100000 دلار قیمت خواهد داشت. این پیش بینی‌ها به دلیل قابلیت‌های شبکه بلاک‌چین آن و توسعه پیایی و جذب ایده‌های نوین و کوین‌های تازه بی دلیل هم نیست.


خرید و فروش اتریوم

برای ورود به بازار اتریوم و خرید و فروش این ارز دیجیتال آینده‌دار، وارد سامانه ارزپایا شوید و پس از ثبت نام و طی کردن مراحل قانونی ایجاد حساب کاربری و تأیید هویت، به سادگی حساب کاربری ایجاد کنید و با شارژ کردن آن به خرید و فروش اتریوم بپردازید. پس از این مرحله، امکان خرید اتریوم با ریال برای شما فراهم می‌شود. متناسب با حجم مبادله در خرید اتریوم درصدی از معامله به‌عنوان کارمزد از شما دریافت می‌شود که خوشبختانه این کارمزد در سایت ارزپایا، بسیار پایین است و قابل مقایسه با بسیاری از صرافی‌های آنلاین نیست. برای فروش اتریوم هم کافی است وارد سامانه ارزپایا شده، درخواست فروش مقدار مشخصی از ارزدیجیتال اتریوم را ثبت کنید. با ثبت سفارش برای فروش اتریوم در پنل کاربری، اطلاعات کاملی درباره شرایط بازار، روند صعودی و نزولی قیمتی و خریداران اتریوم در اختیار شما قرار می‌گیرد و سامانه به صورت خودکار میزان ریال یا تتری را که در این معامله برحسب میزان اتریوم عرضه شده، به شما تعلق می‌گیرد اعلام می‌کند به این ترتیب به راحتی می‌توانید درباره فروش اتریوم خود تصمیم گیری کنید.


خرید اتریوم از صرافی آنلاین ارزپایا

حالا که متوجه شدید آینده خوب و بسیار درخشانی برای این ارزدیجیتال در اغلب پیش بینی‌ها، تصور شده است اگر می خواهید در خرید اتریوم سرمایه گذاری کنید، یکی از را ه‌های آن، خرید از یک صرافی معتبر ایرانی است. ارزپایا یک صرافی دانش بنیان است که به عنوان یکی از اولین پلتفرم‌های خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران شناخته می‌شود. شما به راحتی می‌توانید با ثبت نام در سایت ارزپایا اتریوم بخرید با بفروشید. شما می‌توانید اتریوم‌هایی را که استخراج کردید یا از بایننس و سایر صرافی‌ها خریداری کرده‌اید، به ارزپایا منتقل کنید و بفروشید یا اینکه معادل آن تتر یا تومان دریافت کنید. بنابراین توصیه ما این است که با توجه به تحلیل‌های منطقی بر اساس آموزش‌های تکنیکال و فاندامنتال در سامانه ارزپایا بدون آنکه از بلاک شدن سرمایه تان بترسید، خرید و فروش کنید.

خرید و فروش اتریوم
4.88 از 319 رای ثبت شده

سوالات پرتکرار خرید و فروش اتریوم

ارز دیجیتال اتریوم یک فناوری مشابه با رمزارز بیت کوین است، با این تفاوت که دارای قابلیت‌های پیشرفته‌تری در فرآیند کنترل، استخراج و مبادله است.

برخی پیش بینی‌ها آینده بسیار درخشانی برای این ارزدیجیتال ترسیم کرده‌اند به گونه‌ای که سایت‌های تخصصی پیش بینی ارزدیجیتال معتقدند اتریوم این قابلیت را دارد که تا پایان سال 2025 اتریوم بیت 3500 تا 100000 دلار قیمت خواهد داشت.

برای ورود به بازار اتریوم و خرید و فروش این ارز دیجیتال آینده‌دار، وارد سامانه ارزپایا شوید و پس از ثبت نام و طی کردن مراحل قانونی ایجاد حساب کاربری و تأیید هویت، به سادگی حساب کاربری ایجاد کنید و با شارژ کردن آن به خرید و فروش اتریوم بپردازید.