درباره ما

نقشه صرافی آنلاین ارزپایا

1.ما که هستیم

ارزپایا ارزان‌ترین و امن‌ترین بازار مبادله رمزارزهای رایج دنیا در ایران است. تیم جوان، متخصص و مشتری مدار ارزپایا، پاسخگویی به نیازها و پرسش‌های مشتریان را در کوتاه ترین مدت و بهترین کیفیت، هدف اصلی خود قرار داده و سعی کرده است همگان با پیشرفت‌های فناورانه، به صورت پیوسته قابلیت‌های خود را نوسازی و رشد دهد و به همین دلیل، این صرافی آنلاین همگام با بازارهای جهانی، خدمات خود را همگام با تحولات بازار نوپا و درحال پیشرفت ارزهای دیجیتال، در اختیار کاربران ایرانی قرار داده است.


2. ارزپایا چه می‌کند

الف. خرید و فروش ارز دیجیتال

دیگر لازم نیست برای فروش یا ارزدیجیتال، به دنبال طرف دیگر معامله باشید و مشکلات معامله های مستقیم و دو طرفه را تجربه کنید. در ارزپایا بستری حرفه ای برای داد و ستد ارزهای دیجیتال ایجاد شده است به گونه ای که خریداران و فروشندگان در کوتاه ترین زمان و با کمترین دغدغه ضمن برخورداری از بیشترین سود، با آرامش خاطر به فعالیتی درآمدزا بپردازند.


ب. ارائه کیف پول اختصاصی

سرویس های نگهداری رمز ارزهای الکترونیک یکی از مهمترین خدماتی است که یک صرافی آنلاین استاندارد باید به کاربرانش ارائه کند تا آنان بتوانند با خیالی آسوده به داد و ستد و از امنیت دارایی هایشان مطمئن باشند. کیف پول اختصاصی ارزپایا که بر بستر دانش فنی کارشناسان کار آزموده، ایجاد شده است با وجود صدها تراکنش واریزی و در هر روز، کوچکترین خطایی در کار خود ندارد و از نظر امنیت نیز از سرمایه های کاربرانی که به ارزپایا اعتماد کرده اند، با بهره مندی از به روزترین فناوری های نظارتی پاسداری می کند.

3. ویژگی صرافی ارزپایا

الف. سریع ترین صرافی خاورمیانه در واریز وجه

یکی از دغدغه های مهم کاربران صرافی های آنلاین، سرعت عمل صرافی در واریز کردن تتر یا ریال به حساب افراد یا انتقال آن است. کاربران با توجه به تجربه خود معتقدند تأخیر در این امر که در برخی صرافی ها به یک روند عادی بدل شده است، باعث زیان بسیار آنان شده است. این مشکل بزرگ در ارزپایا با بهره مندی از فناوری های جدید و تلاش تیم فنی متخصص ما به شکلی بنیادین حل شده است. سرعت واریز در این سایت، در سطح خاورمیانه رقیبی ندارد و در این زمینه، ارزپایا به یک برند فراملی بدل شده است.

ب. امن ترین صرافی ایرانی

امنیت یک اصل اساسی در حوزه ارزهای دیجیتال است و اگر یک صرافی در همه موارد درخشان باشد اما سابقه و توان امنیتی آن قابل اعتماد نباشد، به هیچ وجه ارزش سرمایه گذاری ندارد. ما با چشمان بیدار و رصد لحظه ای مراقبت و محافظت از سرمایه هایی را که کاربران به ارزپایا سپرده اند، با کمک فناوری های نظارتی و امنیت سنجی پیوسته فعال خود، انجام می دهیم و خوشبختانه اعتماد و اطمینان مخاطبان و کاربران خود را در این سالها به دست آورده ایم و این امر را مهمترین افتخار خود می دانیم.

ج. کارمزد پایین خرید و فروش ارزدیجیتال

ارزپایا توانسته است با ایجاد بستری امن، سریع و آسان برای خرید و فروش مستقیم ارزهای دیجیتال بین خریدار و فروشنده، بالاترین سطح امنیت معاملات و وصول دارایی های مبادله شده را برای مشتریانش تضمین ‌کند و در این میان، مشتریان ما کمترین هزینه را نسبت به دیگر صرافی های ارزدیجیتال ایرانی پرداخت می کنند چرا که ارائۀ بالاترین خدمات با کمترین هزینه شعار ما از روزنخست بوده است .

د. پشتیبانی ۲۴ ساعته

اگر در هر ساعت از هفته، در تعطیلات یا در نیمه های شب، مشکلی برایتان در حوزه ارزهای دیجیتال و کار با سایت ارزپایا پیش آمد، اصلاً نگران نباشید. تیم پشتیبانی همیشه هوشیار و پاسخگوی ما بدون تعطیلی و احساس خستگی، همیشه آماده اند تا به شما پاسخ دهند و راهنمایی تان کنند. کاربران ارزپایا هرگز تنها نیستند و هیچ سوالی برایشان بی پاسخ نخواهد ماند.

تاریخچه

نقشه صرافی آنلاین ارزپایا

پیشینه و سابقه ما چیست

در سال 1396 در زمانی که هنوز آوازۀ پیشرفت روزافزون ارزهای دیجیتال در جهان، چندان طنین انداز نشده بود، جمعی از متخصصان جوان اما مسلط به دانش‌های روز در سطح جهان گردهم آمدند تا نیاز بازار ایران به داشتم بازاری برای مبادله امن و ارزان رمزارزها را فراهم کنند. این گروه مجموعه دانش بنیان ارزپایا را بنیاد نهادند و در ۱۳۹۷ با رونمایی از سایت ارزپایا، اندک اندک رمزارزهای مختلف به بازار داد و ستد ارزپایا اضافه شد و فعالیت ما در پلتفرم‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی گوناگون نیز گسترش یافت.