قوانین و مقررات ارزپایا


موضوع موافقنامه‌ی حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و نیز دستورالعمل‌های لازم جهت استفاده کاربر، از خدمات واحد پولی مجازی، مانند بیتکوین جهت خرید و فروش با نرخهای پیشنهادی خود کاربران میباشد.

این شرایط برای استفاده از سایت ARZPAYA.COM که از این پس سایت نامیده می شود ،تنظیم گردیده و افراد در انجام تعهدات خود، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کنند.

1- کاربربا ثبت نام در سایت قوانین و مقررات را تایید کرده است. ـ مفاد این موافقنامه در صورت تباین با قوانین و مقررات مربوطه قابل اصلاح از سوی سایت خواهد بود. در صورت اعمال هر گونه تغییر در این موافقنامه، مراتب ظرف مدت ۷ روز قبل از تاریخ اجرای تغییرات، به اطلاع کاربر رسانده خواهد شد.

2- استفاده از هرگونه امکانات سایت ( ثبت نام ـ خرید ـ فروش و هر گونه امکانات دیگر) به این معنی است که کاربر شرایط را کاملاً خوانده ، فهمیده و قبول کرده و در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.

3- این حق برای سایت محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبلی به کاربر، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.

4- تمامی معاملات انجام گرفته توسط کاربر صحیح تلقی می‌گردد. از این رو صیانت از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات یا جرایم مالی توجه داشته باشد.

5- در صورت تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصی دیگران توسط شما از قبیل نام و مدارک هویتی ، حساب شما بلوکه خواهد شد.

6- شما می توانید بدون احراز هویت در سایت ثبت نام،واریز،برداشت،خرید فروش داشته باشید. فقط با توجه به قوانین بانکی برای واریز ریالی و برداشت ریالی نیاز می باشد که حتماً احراز هویت شوید.

7- اطلاعات ارائه شده توسط کاربران محرمانه بوده و مورد استفاده دیگر قرار نخواهد گرفت.

8- در صورت بروز تناقض مالی در حساب کاربر به مدت محدود کاربر قفل خواهد شد تا مشکل بررسی و برطرف گردد. این پروسه می تواند از 1 ساعت تا 48 ساعت متغیر باشد.

9- درصورت محرز شدن فوت کاربر و ارائه انحصار ورثه امکان انتقال موجودی به وراث وجود دارد.

10- فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره موبایل و شماره تماس ثابت – آی پی – آدرس – کارت شناسایی با تصویر – کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.

11- به منظور واریز فوری مبالغ، فقط از کارتهای شتابی تایید شده خود استفاده نمایید. در صورت واریز از کارت بانکی تایید نشده پروسه شارژ بعد از چک تراکنش انجام می شود همچنین در صورت استفاده از حساب بانکی دیگران امکان بلوکه کردن مبلغ مورد نظر تا تعیین تکلیف واریزی وجود دارد.

12-روال سطح بندی کاربران ارزپایا به شرح زیر می باشد

سطـح برداشت روزانه (میلیون تومان) برداشت روزانه (تتر) واریز روزانه (میلیون تومان) واریز روزانه (تتر) شرایط
سطح یک برداشت روزانه (میلیون تومان) 200 برداشت روزانه (تتر) 500 واریز روزانه (میلیون تومان) نامحدود(بر طبق قوانین بانک) واریز روزانه (تتر) نامحدود
سطح دو برداشت روزانه (میلیون تومان) 200 برداشت روزانه (تتر) 650 واریز روزانه (میلیون تومان) نامحدود(بر طبق قوانین بانک) واریز روزانه (تتر) نامحدود
سطح سه برداشت روزانه (میلیون تومان) 200 برداشت روزانه (تتر) 3,500 واریز روزانه (میلیون تومان) نامحدود(بر طبق قوانین بانک) واریز روزانه (تتر) نامحدود
سطح چهار برداشت روزانه (میلیون تومان) 300 برداشت روزانه (تتر) 10,500 واریز روزانه (میلیون تومان) نامحدود(بر طبق قوانین بانک) واریز روزانه (تتر) نامحدود
سطح پنج برداشت روزانه (میلیون تومان) 600 برداشت روزانه (تتر) 25,000 واریز روزانه (میلیون تومان) نامحدود(بر طبق قوانین بانک) واریز روزانه (تتر) نامحدود
سطح شش برداشت روزانه (میلیون تومان) 2,000 برداشت روزانه (تتر) 80,000 واریز روزانه (میلیون تومان) نامحدود(بر طبق قوانین بانک) واریز روزانه (تتر) نامحدود کاربران فعال در سطح چهار و پنج که نیاز دارند از ارزپایا به عنوان کیف پول با قدرت برداشت بالا استفاده کنند با درخواست به پشتیبانی میتوانند به این سطح بروند.

13- مسئولیت پول واریزی بر عهده کاربر واریز کننده است. و اگر کاربری با پولی که مبدا آن نامشخص است(پول سرقتی) اقدام به خرید نماید مسئولیت جبران پول سرقت شده بر عهده کاربر می باشد.

14- مسئولیت خرید رمزارز برای افراد ناشناس بر عهده کاربر می باشد. با توجه به اینکه شخص ثبت نام کننده در سایت احراز هویت شده است،اگر از شخص ناشناس مبلغی دریافت و اقدام به خرید رمز ارز نمایید و برای آن انتقال دهید، شما به عنوان مالک و خریدار اصلی تلقی خواهید شد.

15-تلاش ما ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. البته این امر را تضمین نمی‌کنیم. لیکن در صورت وقوع حادثه‌ای از قبیل تعلیق خدمات به علت اقدام غیر قانونی کاربران یا اشخاص ثالث، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع و ارائه‌ی خدمات را از سر می‌گیریم. در این زمان می‌توانید درخواست بازیابی سوابق معاملاتی ارائه کنید. اما نمی‌توانیم سود زیان ناشی از بازیابی سوابق معاملاتی را جهت جبران خسارت برای رمز ارزها و یا ریال را برای شما پوشش دهیم.

16-کاربر باید بپذیرد که منبع و مقصد کلیه رمزارزها و وجوه نقد ارائه شده توسط وی در تراکنش های سایت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.

17-حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده کاربر خواهد بود. کاربر می پذیرد که مسئولیت کلیه تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده خود وی می باشد.

18-هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربران به عهده خود آنان خواهد بود و ارزپایا هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.